Naši spokojní klienti

Našim primárnym cieľom je vidieť na konci každej zákazky spokojného zákazníka. Sme vďační za ich nároky, z ktorých sa stávajú naše výzvy.

S Typografiou plus spolupracujeme bezmála 10 rokov, čo dokazuje, že sme veľmi spokojní. Oceňujeme najmä rýchlosť a kvalitu, s ktorou vybavuje naše objednávky. Typografia Plus je náš partner, ktorý nám vždy ochotne poradí a dá sa na neho 100%-ne spoľahnúť.


Compass architekti
Ing. arch. Juraj Benetin
a Ing. arch. Matej Grébert

Sme radi, že sa nám podarilo nájsť partnera, ktorý vďaka modernej technológii dokázal zrealizovať naše nápady s ohľadom na životné prostredie. Interiér našej spoločnosti je živým dôkazom inovatívneho prístupu k produkcii.


ESET, spol. s r.o.
Marek Vymeták,
Procurement Specialist

So spoločnosťou Typografia plus intenzívne spolupracujeme. Je to náš spoľahlivý partner na produkciu instore produktov, tlačovín a kampaňových marketingových materiálov. Dokážu pružne zareagovať aj na veľké objednávky a vyrobiť ich v krátkych dodacích termínoch vo vysokej kvalite a vždy k našej spokojnosti.


BILLA s.r.o.
Denisa Pernicová,
Marketingová Riaditeľka

Typografia plus je partner, s ktorým spolupracujeme už dlho najmä vďaka ich profesionalite, flexibilite a spoľahlivosti. Vieme, že pri plnení požiadaviek nájdu optimálne riešenie na dosiahnutie nášho cieľa.


Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Lucia Capová,
špecialista korp. imidžu, CSR a sponzor

Na svojich dodávateľov sme naozaj nároční a veľmi nás teší, že Typografia plus dokáže vo veľmi rýchlom čase pochopiť našu predstavu a nájsť spôsob ako ju zrealizovať.


Bory Mall Management, s. r. o.
Marian Hornyák,
Marketing Manager

Ako vám môžeme pomôcť?

Zaujala vás naša ponuka alebo potrebujete poradiť? Kontaktujte nás prostredníctvom formuláru a náš profesionálny tím vám rád odpovie na všetky vaše otázky.

Ďakujeme za vyplnenie formuláru.