SÚŤAŽ
Zaregistruj svoju firmu
na e-shope a
VYHRAJ
tlač v hodnote 500 €
ZADARMO
chcem súťažiť
SÚŤAŽ

tyBLOGrafia

Sledujte na chvíľu svet očami tlačiara. Rôzne novinky, prípadové štúdie, postrehy z  našich bohatých skúseností a  zaujímavostí zo života v  Typografii plus – všetko na jednom mieste.

Vo Veľkej októbrovej súťaži môžete vyhrať tlač v hodnote až 500 €!

25.09.2019

Po revolučnej technológií HP Indigo 12000 sme priniesli revolúciu aj do zákazníckeho servisu. Spustili sme nový e-shop, ktorý vám dokonale zjednoduší a urýchli cenové ponuky a objednávky tlače. Teraz tu ale máme aj jedno zaujímavé prekvapenie navyše – a to pre všetky firmy, agentúry či iné organizácie.

Viac

Výročná správa má ohúriť, nie uspať!

06.08.2019

Kniha bilancovania a hospodárskych výsledkov firmy nemusí byť len ďalšou odfajknutou úlohou marketingového oddelenia. Dá sa to robiť aj inak – nápaditejšie, ekonomickejšie, ekologickejšie. Odkedy u nás chováme železného slona HP Indigo 12000, tlačíme výročné správy, ktorými ľudia listujú preto, že chcú a nie preto, že musia. Ako tento kľúčový dokument vypiplať od šik grafiky po chrumkavú titulku? Odpovedá náš kolega Richard Čerhit a Martin Porada, šéf kreatívnej agentúry 2CREATE.

Viac

Nie je papier ako papier. Munken by Arctic Paper si zamilujete!

16.04.2019

Nedávno sme písali o vôni kníh a dnes pôjdeme ešte hlbšie. K samotným základom tlačiarstva – papieru. Každý profík rád pracuje s kvalitným materiálom.

Viac

Nie je nad to KREATÍVNE sa VYBLÁZNIŤ alebo Ako to vyzerá, keď máme v práci blok

06.03.2019

Najradšej máme, keď môžeme v práci popustiť uzdu svojej fantázii a poriadne si uletieť. Či už sa to týka našich firemných materiálov alebo požiadaviek od našich klientov. Vznikajú potom veci, na ktoré je nielen radosť hodiť očkom, ale aj radosť na nich pracovať.

Viac

Ako vám môžeme pomôcť?

Zaujala vás naša ponuka alebo potrebujete poradiť? Kontaktujte nás prostredníctvom formuláru a náš profesionálny tím vám rád odpovie na všetky vaše otázky.

Ďakujeme za vyplnenie formuláru.