tyBLOGrafia

Sledujte na chvíľu svet očami tlačiara. Rôzne novinky, prípadové štúdie, postrehy z  našich bohatých skúseností a  zaujímavostí zo života v  Typografii plus – všetko na jednom mieste.

Tlačíte na B2? To je nejaký vitamín?

13.11.2019

Ešte donedávna nebolo v našich končinách zvykom tlačiť digitálom na veľké formáty. Niežeby záujem nebol, ale technika nepustila. Digitálne tlačiarne zvládali len menšie formáty, a keď ste potrebovali niečo väčšie, museli ste tlačiť ofsetom.

Viac

Vo Veľkej novembrovej súťaži môžete vyhrať tlač v hodnote až 500 €!

31.10.2019

Po revolučnej technológií HP Indigo 12000 sme priniesli revolúciu aj do zákazníckeho servisu. Spustili sme nový e-shop, ktorý vám dokonale zjednoduší a urýchli cenové ponuky a objednávky tlače. Teraz tu ale máme aj jedno zaujímavé prekvapenie navyše – a to pre všetky firmy, agentúry či iné organizácie.

Viac

Výročná správa má ohúriť, nie uspať!

06.08.2019

Kniha bilancovania a hospodárskych výsledkov firmy nemusí byť len ďalšou odfajknutou úlohou marketingového oddelenia. Dá sa to robiť aj inak – nápaditejšie, ekonomickejšie, ekologickejšie. Odkedy u nás chováme železného slona HP Indigo 12000, tlačíme výročné správy, ktorými ľudia listujú preto, že chcú a nie preto, že musia. Ako tento kľúčový dokument vypiplať od šik grafiky po chrumkavú titulku? Odpovedá náš kolega Richard Čerhit a Martin Porada, šéf kreatívnej agentúry 2CREATE.

Viac

Nie je papier ako papier. Munken by Arctic Paper si zamilujete!

16.04.2019

Nedávno sme písali o vôni kníh a dnes pôjdeme ešte hlbšie. K samotným základom tlačiarstva – papieru. Každý profík rád pracuje s kvalitným materiálom.

Viac

Ako vám môžeme pomôcť?

Zaujala vás naša ponuka alebo potrebujete poradiť? Kontaktujte nás prostredníctvom formuláru a náš profesionálny tím vám rád odpovie na všetky vaše otázky.

Ďakujeme za vyplnenie formuláru.